BegeniFirsati.com
Yükseltme – Upgrade 2018 Türkçe Altyazı izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
2 Yorum 684 Görüntülenme

Yükseltme – Upgrade 2018 Türkçe Altyazı izle

(2018)

Yönetmen:

Leigh Whannell

Oyuncular:

Logan Marshall-Green , Betty Gabriel , Harrison Gilbertson , Benedict Hardie , Melanie Vallejo , Christopher Kirby , Sachin Joab , Clayton Jacobson , Michael M. Foster , Richard Cawthorne , Linda Cropper , Jed Palmer
Yükseltme - Upgrade Stem filmi 2018 Yüksek Kalite olarak izlemeniz için hazır.Eşiyle beraberken acımasızca saldırıya uğrayacak olan Grey Trace, karısını saldırıda kaybetmenin yanı sıra belden aşağı da felç olacaktır. Günün birinde bir milyarder mucitten bedenini geliştirebilecek deneysel bir tedavi teklifi alacaktır. Tedavi için Trace'in bedenine STEM olarak isimlendirilmiş yapay zeka implantı yerleştireceklerdir. Tedavi ile olağanüstü yetenekler kazanacak olan Trace, karısını öldüren ve kendi hayatını mahveden kişilerden intikam alabilmek için yola çıkacaktır. Yorumlarınızın Turbofilmizle.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Yükseltme - Upgrade Turbofilmizle.com Keyifli seyirler.

Moly [ALTYAZILI] Fragman

Filmleri izledikten sonra lütfen YORUM yapmayı unutmayınız. Açılmayan filmler olursa yorum olarak belirtin hemen düzeltelim. Teşekkür eder iyi seyirler dileriz.
Önceki Film << Sonraki Film >>
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Yorumlar (2)

  protez saç
  Filmizle88
  2019 filmleri
  film izle
  www.fullhdfilmcehennemi3.net